Roman Franta
Swedish 3
Položka č.: 281307Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:32
ruční papír, akryl, sprej, 2007, 58 x 42 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Roman Franta
Nenech se omezovat
Položka č.: 281308Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:33
akryl, plátno, 2021, 50 x 70 cm, sign. vzadu R.F. 2021, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech B. Dlouhého a A. Veselého. Od roku 2008 působil v ateliéru malby M. Rittsteina na pražské AVU, kde léta vyučoval kresbu. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresio…
Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)