Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Ověnčená hlava

    Položka č.: 281284

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:09

    litografie, 35 x 26,5 cm, sign. PD Zrzavý Jan, rám, č. 37/100, list z II. alba vydaného Galerií Platýz v Praze k poctě A. Senefeldera r. 1973 v nákladu 100 výtisků. Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kte…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)