Karel Špillar

(1871-1939)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Letní odpoledne

    Položka č.: 236664

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:58

    litografie, 20,5 x 32 cm, zažloutlý, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský akt

    Položka č.: 236740

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:04

    litografie, 32 x 19 cm, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 49/16, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Pec

    Položka č.: 236741

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:05

    litografie, 1923, 29 x 39 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    U řeky

    Položka č.: 236767

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:31

    litografie, 45 x 37,5 cm, DU značeno na kameni K. Špillar, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    V objetí

    Položka č.: 236768

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:32

    litografie, 1927, 18 x 12 cm, sign. LD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)