Josef Lehoučka

(1923-1999)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    Položka č.: 234364

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:21

    tuš, papír, 1981, 45 x 64 cm, sign. PD Josef Lehoučka 12. VII. 81, rám, dole text: Co se děje, když tam nejsme: útok černých šikitanců, skutečně odražený vyrovnanými šiky (dřeva)., Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Hnědá krajina

    Položka č.: 236444

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:18

    monotyp, 1969, 18,5 x 58,5 cm, sign. PD Josef Lehoučka, pasparta, na zadní straně popsáno autorem a značeno razítkem čfvu, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57