Bohuslav Jágr

(1907-?)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Položka č.: 200193

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:36

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD B. Jágr, rám, malba místy poškozena, drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)