Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Týnský chrám (PF 1969 Josef Voseček)

    Položka č.: 232682

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:06

    lept, 1968, 19,3 x 10 cm, sign. DU Knobloch, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pohled na most a město

    Položka č.: 237535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:22

    litografie, 23 x 29,9 cm, sign. DU , č. 13/110, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)