Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta

    Položka č.: 235127

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:22

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 25 cm, sign. LD Kuba, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)