Jan Otava

(1950)

  • Jan Otava

    (1950)

    Položka č.: 236619

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:13

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Ratiboř

    Položka č.: 236642

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:36

    akvarel, tuš, papír, 1977, 43 x 60,5 cm, sign. PD J. Otava 1977, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Stavení

    Položka č.: 236643

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:37

    akvarel, tuš, papír, 1976, 40 x 58 cm, sign. LD J. Otava 1976, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Otava

    (1950)

    Staré město II.

    Položka č.: 236662

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:56

    tuš, běloba, papír, 1979, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD J. Otava 1979, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Les II.

    Položka č.: 236680

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:04

    tuš, papír, 1977, 41 x 32 cm, sign. DU J. Otava 77, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Bývalá hora

    Položka č.: 236681

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:05

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1993, 45 x 64 cm, sign. PD J. Otava 93, rám, při pravém okraji natržený papír , Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Otava

    (1950)

    Mravenčí parlament (Boj o cukr)

    Položka č.: 236790

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:54

    lept, 1995, 49,6 x 58,5 cm, sign. PD J. Otava 1995, 6/25, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)