Jiří Pavlík

(1939-1993)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 198846

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 10:10

    olej, sololit, 1970, 38 x 59,5 cm, sign. PD J. Pavlík 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)