Xenie Hoffmeisterová

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    Položka č.: 234304

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:20

    litografie, 37 x 47,2 cm, sign. PD Xénie Hoffmeisterová, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)