Vladimír Kopecký

  • Vladimír Kopecký

    Průzor

    Položka č.: 239643

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:36

    litografie, 2017, 31 x 31 cm, sign. PD Kopecký, č. 9/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)