Václav Kozák

(1889-1969)

studoval v Praze, Mnichově a Vídni. Vystavoval ve Vídni, v Praze, Pardubicích a v Kutné Hoře, naposledy v r. 1947

  • Václav Kozák

    (1889-1969)

    Jaro na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 230263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:23

    olej, karton, 1961, 27 x 34 cm, sign. PD V. Kozák, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium v malířské škole F. Engelmüllera v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)