Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Učitel národů

    Položka č.: 250678

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:17

    litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)