Jaroslav Ronek

(1892-?)

soukromý žák prof. Reisnera a Preislera; malíř; zabýval se malířskou tvorbou, s oblibou zachycoval průmyslové objekty, zejména parní lokomotivy; věnoval se ilustrátorské tvorbě (mj. v časopise Moře a plavba) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2004)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Samota

    Položka č.: 225151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2018 22:12

    olej, papír, 29,7 x 41,8 cm, sign. PD Ronek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Položka č.: 225170

    Plánované ukončení: 15. 10. 2018 22:20

    olej, papír, 44 x 30,7 cm, sign. PD Ronek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)