Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:53
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)