Milada Kazdová

(1911-2001)

SEZNAM AUTORŮ

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina

    Položka č.: 259219

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18

    olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina u Mnichovic

    Položka č.: 258203

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:59

    litografie, 1965, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1965, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 258202

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:00

    litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 258201

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:01

    litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Vyšívačky

    Položka č.: 278898

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:24

    měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Předjaří

    Položka č.: 278909

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:36

    lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook