Michal Landa

  • Michal Landa

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:16

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)