Pavel Nešleha

(1937-2003)

  • Pavel Nešleha

    (1937-2003)

    Vnitřní prostor

    Položka č.: 234379

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:36

    litografie, 1997, 40 x 30 cm, sign. PD Nešleha P. 97, 91/115, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Zaostalí

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)