Jindřich Mahelka

(1919-1990)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Zima

    Položka č.: 177629

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:06

    litografie, 1961, 26,4 x 35,7 cm, sign. PD J. Mahelka 61, rám, č. 3/40, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen S…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:23

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)