Jindřich Mahelka

(1919-1990)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Město

    Položka č.: 281137

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:33

    dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Rybář

    Položka č.: 250795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:28

    litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Práce na poli

    Položka č.: 250797

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:30

    litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Tři chaloupky s větrníkem

    Položka č.: 250798

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:32

    litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)