R. Petrovský

  • R. Petrovský

    Položka č.: 281842

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:46

    olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)