R. Petrovský
Položka č.: 281842Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:46
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)