Oldřich Zezula

(1907-1980)

  • Oldřich Zezula

    (1907-1980)

    Valdštejnská ulice v Praze

    Položka č.: 236185

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:09

    olej, plátno, 1977, 50 x 70, 5 cm, sign. PD Oldřich Zezula 77, rám, vzadu štítek s popisem díla, rám poškozen, žák prof. O. Blažíčka, J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Hodonín

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)