Libor Jaroš

  • Libor Jaroš

    Taneční škola pro pokročilé V.

    Položka č.: 281448

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:53

    akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)