Jan Janča
(1907-1992)
Brno
Položka č.: 217753Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:07
kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jan Janča
(1907-1992)
Venkovské stavení
Položka č.: 217751Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13
olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)