Zuzana Oberthorová - Popelková

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Masopust

    Položka č.: 235138

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:48

    litografie, 1980, 38,4 x 30,4 cm, sign. DU Z. Popelková - Oberthorová 80, 93/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Motýl

    Položka č.: 234387

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:44

    akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)