Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 215670

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:47

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD GRIMMICH 10, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    Položka č.: 215671

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:48

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 35/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů

    Položka č.: 235934

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:41

    akryl, plátno, 2017, 70,5 x 50,3 cm, sign. PD Grimmich 17, ač absolvent ateliéru malby u prof. Rittsteina, jeho tvorba je zcela odlišná. Důležitou roli v díle umělce, jenž byl vždy fascinován podivností a neobvyklostí, hraje prostředí, do kterého výjev umístí. Často to bývá krajina a ještě častěji a…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 39 000 Kč CZK