Igor Grimmich
(1979)
1016
Položka č.: 281289Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:14
akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD Grimmich 1016, Igor Grimmich absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují užíváním perspektivních průhle…
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Igor Grimmich
(1979)
1116
Položka č.: 281290Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:15
akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 281534Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)