František Kupka

(1871-1957)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha

    Položka č.: 235896

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:03

    lept, 1913, 22,5 x 14,5 cm, sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka, nabízený grafický list představuje ukázku vrcholné tvorby průkopníka světové abstrakce. Výstava Františka Kupky v pařížském Grand Palais, která proběhla v loňském roce, potvrdila malířovo zařazení mezi velikány světové malby. Zobr…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Balada o jednom člověku a jeho radostech

    Položka č.: 235496

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:15

    bibliofilie, 1902, 29 x 21 cm, 8 ilustrací Františka Kupky, secesní dobová převazba, původní obálka vevázána, Hejda a tuček, Praha, vazba celoplátěná, 84 stran, odřené rohy desek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy,…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Bohové, náboženství a kněží

    Položka č.: 235592

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 18:11

    sešit, 1926, 16 x 12 cm, ilustrace Fr. Kupky,text Václav Chába, Knihovna Volné Myšlenky, Praha, vazba původní, brožovaná, 63 stran, okraje mírně opotřebené, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Čtyři příběhy bílé a černé

    Položka č.: 236264

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:28

    dřevoryt, 1926, 20,2 x 14,5 cm, PD značeno razítkem Kupka , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    List z Písně písní

    Položka č.: 236555

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:09

    dřevoryt, 23,5 x 23 cm, značeno PD ve štočku Kupka, papír zažloutlý, kousek pravého rohu papíru utržen, levý okraj papíru po okraji otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)