Petr Fiala

(1968)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Květ I.

    Položka č.: 127076

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:08

    akryl, sololit, 21 x 29 cm, sign. PD Fiala, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Magnolie

    Položka č.: 237255

    Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:01

    litografie, 2010, 54 x 75 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 8/40, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)