Vojtěch Kolařík

  • Vojtěch Kolařík

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 230499

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:20

    pastel, akvarel, papír, 2012, 28 x 23 cm, sign. DU Kolařík 2012, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)