Josef Mžyk

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy II.

    Položka č.: 234371

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:28

    ofsetová litografie, 2009, 41 x 40 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 140/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Mžyk

    Dívka a jelen

    Položka č.: 234623

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:20

    litografie, 1992, 65 x 83 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, č. 57/127, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Mžyk

    Toaleta I.

    Položka č.: 227368

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:26

    serigrafie, 1978, 48 x 33 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, rám, autorský tisk 1/2, z cyklu Žlutý interiér II., na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sd…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)