Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:49

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:24

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ležící akt

    Položka č.: 240934

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:16

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šašek

    Položka č.: 240935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:17

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holubice

    Položka č.: 240938

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:20

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 240939

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:21

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 240940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:22

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Létající pes

    Položka č.: 240941

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:23

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 240942

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:24

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 240943

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:25

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 240959

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:26

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Před bouřkou

    Položka č.: 239537

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:50

    olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 239538

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:51

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:59

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:10

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 239686

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:19

    kombinovaná technika, kvaš, 1994, 36 x 27,5 cm, sign. DU, rám

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pasece

    Položka č.: 239708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:41

    akvarel, tuš, papír, 1962, 60 x 44 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hradčany

    Položka č.: 239718

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:51

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 239719

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:52

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zimní krajina

    Položka č.: 241085

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:41

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 5. 3. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 241083

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:42

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 4. 9. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pouštění draka

    Položka č.: 241080

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:43

    olej, karton, 10,5 x 24,5 cm, monogr. PD, rám, ve střední části popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt dívky

    Položka č.: 200755

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:46

    pastel, karton, 54 x 43 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zřícenina Kobrštejn

    Položka č.: 241058

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 01. 2020 18:14

    uhel, papír, 40,6x32,7 cm, monogr. PD VK, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lanškroun

    Položka č.: 241051

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 01. 2020 18:15

    tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Přístav

    Položka č.: 233483

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:34

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kůň

    Položka č.: 226428

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:35

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 224794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1989, 31,8 x 23,7 cm, sign. na zadní straně nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 224771

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:37

    kombinovaná technika, papír, 80. léta, 31,8 x 23,7 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 224770

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:38

    kombinovaná technika, papír, 80. léta, 31,8 x 23,7 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook