Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Pohledy

    Položka č.: 238104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:16

    akvarel, tužka, 1956, 15 x 7 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Vlající žena

    Položka č.: 240148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:06

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 240154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:14

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 240168

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:32

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vyzývavý ženský akt (Ex libris RR)

    Položka č.: 240193

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:48

    dřevoryt, 9,3 x 5,6 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sedící dívka

    Položka č.: 240211

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:02

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt v přírodě

    Položka č.: 240212

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:04

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 240216

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:06

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:42

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:44

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:46

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muž v klobouku

    Položka č.: 240790

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:48

    tempera, papír, 1943, 29,7 x 26 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na pravém okraji papíru menší hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Malíř

    Položka č.: 240791

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:50

    tempera, papír, 1943, 45 x 33 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na rozích papíru nalepena lepenka, horní okraj papíru natržen 1cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jezero u lesa

    Položka č.: 240792

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:52

    tempera, papír, 29,8 x 43,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Matka s dítětem

    Položka č.: 240793

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:54

    tempera, papír, 1943, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, papír na pravém okraji ušpiněn, LH u rohu papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:56

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stromy

    Položka č.: 240800

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 23:08

    tužka, akvarel, papír, 13,3 x 15 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta v rozích mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:02

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:16

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:31

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:37

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:44

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:17

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 13:18

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 229526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:01

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zámek Pillnitz

    Položka č.: 229527

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:02

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:25

    olej, kombinovaná technika, papír, 1971, 45,5 x 30,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:34

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:35

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:36

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook