Ladislav Hojný

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.83 - Krymlov

    Položka č.: 237237

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:23

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 17.4. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.84 - Doubek

    Položka č.: 237238

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:24

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 10.4. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.85 - Prusice

    Položka č.: 237239

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:25

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 19.4. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.86 - Oleška

    Položka č.: 237240

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:26

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.87 - Oplany

    Položka č.: 237241

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:27

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 27.5. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.88 - Břežany 1

    Položka č.: 237242

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:28

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 7.6. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.81 - Křížov

    Položka č.: 237243

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:29

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 7.XI. 2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)