Ladislav Hojný

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - A basta

    Položka č.: 234979

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:10

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. PD Hojný Lad. 18.III. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - strašidla

    Položka č.: 234980

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:15

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. PD Hojný Lad. 21.II. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - králík

    Položka č.: 234981

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:20

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. LD Hojný Lad. 22.II. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - sv. trojice

    Položka č.: 234982

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:25

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. PD Hojný Lad. 4.III. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Položka č.: 234983

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:30

    tuš, papír, 2012, 37 x 47,5 cm, sign. LD Hojný 26.5. 2012, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí

    Položka č.: 234984

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:35

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2008, 40 x 48 cm, sign. PD Hojný Lad. 2008, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Barevný pařez

    Položka č.: 234985

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2018, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 15.5. 2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Hojný

    Akát

    Položka č.: 234986

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 18:45

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2018, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 12.6. 2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)