• Jana Míčková

    Akt dívky

    Položka č.: 231490

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:07

    tužka, papír, 1961, 34 x 23 cm, sign. LD Jana 61, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy I.

    Položka č.: 231475

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:08

    litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jana Němcová

    Don Quichotte - Ex libris

    Položka č.: 237761

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:09

    lept, 9,9 x 6,9 cm, sign. PD Jana Němcová, 35/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Babočka paví oko a Okáč

    Položka č.: 237749

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:10

    litografie, 20,5 x 12,5 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hlava psa

    Položka č.: 231384

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:11

    uhel, křída, papír, 22,1 x 29,6 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Já jsem mládenec marnotratný, mně nejsou peníze pranic platný

    Položka č.: 231377

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:12

    akvarel, tuš, papír, 29,9 x 22 cm, monogr. PD, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rudolf Valentino

    Položka č.: 231376

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře

    Položka č.: 237842

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:14

    suchá jehla, 12 x 9 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Nahý pár

    Položka č.: 237806

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:16

    ofset, 28 x 17 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Oznámení cís. král. Českého zemského Gubernia o snížení daní na polovinu

    Položka č.: 229793

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:17

    mědirytina, 1839, 35,8 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bim Boom Bai

    Položka č.: 221896

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:18

    fix, papír, 2003, 33,7 x 27,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 221895

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:19

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Věž

    Položka č.: 206287

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Tanečník v kroji

    Položka č.: 237779

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:21

    akvarel, tuš, papír, 1977, 20,9 x 14,7 cm, sign. PD ?, pf 1978, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 231380

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:22

    olej, plátno, 38,6 x 28,6 cm, poškozeno, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Kapr

    Položka č.: 237832

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:23

    olej, malířská lepenka, 20,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Barvy stromu

    Položka č.: 221919

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:24

    akvarel, papír, 45 x 32,5 cm, znečištěno, poničeno na několika místech, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Mercuriális perénnis

    Položka č.: 209380

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lupa

    Položka č.: 206699

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:26

    linoryt, 8,7 x 12,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Portrét

    Položka č.: 206698

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:27

    linoryt, 15,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Tom Mih se svým Tonnym.

    Položka č.: 206694

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:28

    uhel, papír, 21,8 x 30 cm, na zadní straně malba autora, na papíře skvrny od barvy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Pohádka

    Položka č.: 237752

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:29

    litografie, 1984, 8 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 84, při horním okraji mimo tisk mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Carlo Parisi

    Akt dívky III.

    Položka č.: 237847

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:30

    tisk, sololit, 34 x 24 cm, značeno LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Carlo Parisi

    Akt dívky II.

    Položka č.: 237846

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:31

    tisk, sololit, 30 x 40 cm, značeno LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carlo Parisi

    Akt dívky I.

    Položka č.: 237845

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:32

    tisk, sololit, 30 x 40 cm, značeno PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Blanka Petrásková

    Mozek

    Položka č.: 231397

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:33

    suchá jehla, 2016, 12 x 17,3 cm, sign. PD Blanka Petrásková 2016, 7/7, Při spodním okraji drobná skvrnka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Bratři Čapkové

    Položka č.: 237844

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:34

    tisk, 1947, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Rabas 47, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Rada

    (1923-2011)

    PF 1985

    Položka č.: 237805

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:35

    litografie, 1984, 8 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pravoslav Rada

    (1923-2011)

    PF 1989

    Položka č.: 237804

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:36

    tisk, pastel, papír, 1988, 13,5 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Rada

    (1926)

    Evangelium sv. Matouše 11,28

    Položka č.: 237813

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:37

    tuš, papír, 1991, 21 x 29,7 cm, sign. LN Miroslav Rada 91, Matouš 11,28-30: Ježíš se ujal slova a řekl: Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím. Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mě, neboť jsem tichý a pokorný srdcem, a naleznete pro své duše odpočinek. Vždyť …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)