• Cyril Bouda

    PF 1940

    Položka č.: 241070

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Václav Grégr

    Položka č.: 241069

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:04

    litografie, 8,9 x 4,8 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    Položka č.: 241068

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 241067

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    Položka č.: 241066

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Dr. Emilie Zděnovcová

    Položka č.: 241065

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:08

    suchá jehla, 10,2 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1976

    Položka č.: 241064

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:09

    litografie, 1975, 9 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris V. Kovaříková

    Položka č.: 241063

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:10

    litografie, 10 x 6 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Ing. Ant. Kovařík

    Položka č.: 241062

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:11

    litografie, 10,7 x 6,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1978-2000

    Položka č.: 241061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:12

    litografie, 1977, 5,3 x 8,3 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    Položka č.: 226145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Černovický

    Dubrovník

    Položka č.: 231408

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:14

    dřevoryt, 1935, 29 x 27 cm, sign. PD Černovický, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslava Dolínková

    (1913)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 211064

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:15

    litografie, 29,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Dolínková, 77/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Doubek

    Loďka

    Položka č.: 241038

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:16

    monotyp, 32,9 x 22,8 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Vymítač

    Položka č.: 186010

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:17

    linoryt, 58,5 x 42,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Dvořák

    Čtyřúhelník

    Položka č.: 237828

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:18

    olej, plátno, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří František Dvořák

    Ano

    Položka č.: 189595

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:19

    pastel, uhel, papír, 2014, 54,4 x 42 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s dýmkou

    Položka č.: 241060

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:20

    linoryt na ručním papíru, 28,8 x 19,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Inspirace

    Položka č.: 189261

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:21

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Pohled na Pražská hrad

    Položka č.: 228569

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:23

    litografie, 1954, 23,5 x 49 cm, sign. PD K. Gabriel 54, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Gottwald

    Meandr řeky

    Položka č.: 241084

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:24

    olej, karton, 1940, 36 x 55 cm, sign. na zadní straně Ant. Gottwald 1940, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zima

    Položka č.: 207242

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:25

    olej, lepenka, 1936, 49,5 x 66 cm, sign. PD J. Grus, rám, na zadní straně věnování autora z roku 1970, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Renáta Marie Hrehorovská

    (1961)

    Babočka paví oko

    Položka č.: 241044

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:26

    tužka, papír, 2007, 28,2 x 30 cm, monogramováno LN RMH. MMVII., Antikvariát Dlážděná, soukromá žákyně V. Šteflové, členka sdružení výtvarných umělců při Galerii U Řečických

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Renáta Marie Hrehorovská

    (1961)

    Papoušek, sklenice a láhev

    Položka č.: 241045

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:27

    tužka, běloba, papír, 2006, 28,2 x 30 cm, monogramováno DU RMH. 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromá žákyně V. Šteflové, členka sdružení výtvarných umělců při Galerii U Řečických

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    Položka č.: 191331

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:28

    litografie, 1976, 28 x 40 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 43/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 217751

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:29

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Zátiší s konvicí

    Položka č.: 217750

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:30

    akvarel, papír, 31 x 41,4 cm, sign. PD Janča, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Na pastvě

    Položka č.: 217749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:31

    akvarel, běloba, papír, 20,4 x 27 cm, sign. PD Jan Janča, při okrajích lehce zašpiněný papír, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pohled na kostelík

    Položka č.: 193564

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:32

    akvarel, papír, 1962, 41 x 28 cm, sign. LD Jüngling IX. 62, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Na schodech

    Položka č.: 241037

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:33

    litografie, 1957, 28,2 x 21,2 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1957, autorský tisk, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)