• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 239436

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:09

    akvarel, tužka, papír, 1890, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD leden 90 Kuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Úvaha

    Položka č.: 239437

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:10

    křída, papír, 1899, 47 x 23 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s nohou na stoličce

    Položka č.: 239438

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:11

    uhel, papír, 1894, 41,5 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž, rám, vzadu kresba úhlem: název - Záda, 26 x 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 239439

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:12

    uhel, papír, 1894, 45 x 22 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu studie ženského sedícího aktu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s rukama ve vlasech

    Položka č.: 239440

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:13

    uhel, papír, 1894, 46 x 21,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chlapec matce na klíně

    Položka č.: 239441

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:14

    uhel, papír, 1909, 54 x 43 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Matka s chlapcem čtou

    Položka č.: 239442

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:15

    uhel, papír, 1915, 57,5 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Alena Beldová

    Večerní pobřeží (Bretaň)

    Položka č.: 239443

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:16

    olej, plátno, 2004, 45 x 85 cm, sign. PD A. Bel 04

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Dvořák (Jech)

    Žít na devítce - trefa do světlého

    Položka č.: 239444

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:17

    olej, sololit, reliéf, 82,3 x 51,7 cm, sign. PD Jech, rám , vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Gebauer

    Výlet

    Položka č.: 239445

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:18

    olej, plátno, 1982, 55,1 x 66 cm, sign. DU Gebauer 82, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Vodníkovo poselství

    Položka č.: 239446

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:19

    akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD Bob H 2018, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Současnost

    Položka č.: 239447

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:20

    email, papír (airbrush, kaligrafická malba), 1999, 62,5 x 45 cm, sign. PD Bob H 99, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    Položka č.: 239448

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:21

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Jiří Michálek

    Klaun s trubkou

    Položka č.: 239449

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:22

    olej, sololit, 2003, 31 x 25,3 cm, sign. LD Michálek 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Vnitřní vlkodlak

    Položka č.: 239450

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:23

    monotyp, papír, 2019, 50 x 40 cm, sign. PD ORLITA 19, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Ruszelák

    Položka č.: 239451

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:24

    olej, sololit, 1984, 30 x 20,8 cm, sign. DU J. Ruzselák 84, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Pierre Spiess

    Colorela Hloubětín

    Položka č.: 239452

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:25

    akryl, špachtlát, plast, 1974, 59 x 28 cm, sign. PD P. Spiess 74, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Papoušci (Macaws)

    Položka č.: 239453

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:26

    akryl, plátno, 2015, 65 x 50 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda, klínový rám, autor o vzniku díla: Reminiscence na lásku, je to již druhý obraz, na prvnim byly i v pozadí lebky těchto krásných ptáků jako symbol nesmrtelné lásky.. Příroda zde opět dokázala být tim nejlepším malířem, fascinuje mě …

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 239454

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:27

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Paleček

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 239455

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:28

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 239456

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:29

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Suchý

    a

    Položka č.: 239457

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:30

    tuš, papír, 16,3 x 16 cm, sign. DU Jiří Suchý, pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava v červeném

    Položka č.: 239458

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:31

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 239459

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:32

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Parný den

    Položka č.: 239460

    Vyvolávací cena: 9.700 CZK (388 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:33

    Aktuální cena: 9.700 CZK (388 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Přeludy

    Položka č.: 239461

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:34

    tempera, papír, 31,5 x 28 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Chlapec na koni se psem

    Položka č.: 239462

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:35

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Robert Högfeldt

    (1894-?)

    Šachový motiv

    Položka č.: 239463

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:36

    litografie, 22 x 32 cm, značeno LD R. Högfeldt, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Koupání

    Položka č.: 239464

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:37

    litografie, 1920, 25 x 36 cm, sign. PD J Obrovský 1920, rám, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 239465

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:38

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)