• Jaroslav Krcal

    Položka č.: 237873

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • M. Přichystal

    Děti blokovaných emocí

    Položka č.: 237906

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:14

    kombinovaná technika, papír, 1981, 21 x 25,5 cm, sign. PD M. Přichystal 81, rám, č. 3/50, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Tunisko

    Položka č.: 237907

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:16

    litografie, 27,8 x 35,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 39/60, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 237908

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:18

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 237909

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:20

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ladislav Vraný

    Cesta krajinou

    Položka č.: 237913

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:22

    olej, plátno, 35 x 40 cm, sign. PD L. Vraný, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Fortin

    (1923-2005)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 237914

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:24

    olejová tempera, karton, 50 x 34,5 cm, sign. PD Fortin, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marina Richter

    Odhalení

    Položka č.: 237915

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:26

    lept, 1998, 10,9 x 7,1 cm, sign. DU, III.stav, na levém okraji papíru hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    Položka č.: 237925

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:30

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    Položka č.: 237952

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:32

    lept, 1991, 21,5 x 15,2 cm, sign. Du J. Pálek 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    Položka č.: 237955

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:34

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    Položka č.: 237958

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:36

    kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    Položka č.: 237959

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:38

    lept, 13,2 x 13,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Voves

    Létající košile

    Položka č.: 237961

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:40

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohunka Vaageová

    Květinka před domem

    Položka č.: 237963

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 237965

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:44

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    Položka č.: 238135

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:48

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    Položka č.: 238136

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:50

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hradčany

    Položka č.: 238146

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:52

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karla Ryvolová

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:54

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Položka č.: 238149

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže

    Položka č.: 238150

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 238155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:02

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 238157

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jean Lébédeff

    (1884-1970)

    Vievx Paris

    Položka č.: 238158

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:06

    dřevoryt, 7 x 11,3 cm, sign. PD Jean Lébédeff , č. 123/500, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    Položka č.: 238159

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:08

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J Šehbal

    V přístavu

    Položka č.: 238160

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:10

    akvarel, papír, 1936, 12,5 x 19,5 cm, sign. LD J. Šehbal Dobřiš, Na památku 9. 6. 1936 J. R. Šehbal, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)