Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
Položka č.: 274494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:51
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jar. Pittl
Dům u potoka
Položka č.: 281832Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:52
olej, sololit, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. PD Jar. Pittl 59, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Egon J. Rosbroy
(1905-1974)
Krajina
Položka č.: 277860Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:53
olej, karton, 60 x 49,5 cm, sign. LD, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sádovský
(1909-1992)
Krajina
Položka č.: 279830Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:54
olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Stanislav Sedlář
(1900-?)
Krajina s potokem
Položka č.: 281833Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:55
olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Schindler?
Krajina
Položka č.: 281803Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:56
tempera, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sobotka
Údolí řeky
Položka č.: 281834Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:57
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Steinberger - Kovařovic
(1886-?)
Jaro
Položka č.: 254780Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:58
tempera, běloba, karton, 1932, 43 x 50 cm, sign. LD Jar. Steinberger - Kovařovic, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u profesora Ferdinanda Engelmüllera
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Svatek
Tetřev
Položka č.: 281790Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:59
olej, karton, 40 x 47 cm, sign. PD Svatek K., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Štolovský
(1911-1987)
Odcházející zima
Položka č.: 281792Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:00
olej, plátno, 1959, 50 x 70 cm, sign. PD Aleš Štolovský , napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Švihla
Krajina
Položka č.: 278929Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:01
olej, deska, 23,5 x 27,5 cm, sign.LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Švihla
Zasněžená krajina
Položka č.: 278928Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:02
olej, deska, 23,5 x 27,5 cm, sign. LD, rám, zezadu polité , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tognotti
U vody
Položka č.: 281798Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Tondl
(1893-1980)
Hrázděný dům v lese
Položka č.: 281787Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:04
akvarel, papír, 43,5 x 33,5 cm, sign. PD K. Tondl, rám, na zadní straně přípis: vystaveno na členské výstavě v Obecním domě v Praze 1940, pasparta na zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filo…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vokoun
(1893-1972)
Krajina
Položka č.: 139890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:05
akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vraný
Březová alej
Položka č.: 279065Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:06
olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zapadlo
Předjaří
Položka č.: 281824Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:07
olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Altmann
(1942)
V+W - na shledanou v lepších časech
Položka č.: 280174Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:45
dřevořez, 17,5 x 27,5 cm, sign. PU Jiří Altmann, rám, slepotisková ratítka Hommage á V+W, Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Georges Braque
(1882-1963)
Nu Aux Feuilles
Položka č.: 277566Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:46
litografie na papíře Richard de Bas, 1928/1957, 46 x 36 cm, značeno PD na kameni, z Escape portfolio, printed by limprimier Union a Paris, zahnědlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Nové trendy
Položka č.: 270605Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:47
linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Na mole
Položka č.: 270604Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:48
linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Mořské potvory
Položka č.: 253900Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:49
linoryt, 52 x 55 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43011, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Oplzlé batole
Položka č.: 274744Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:50
linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lenka Dvořáková
(1954)
Mouchy
Položka č.: 257055Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51
litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
Položka č.: 257058Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:52
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:53
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Krajina
Položka č.: 261743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:54
litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Havelka
(1877-1950)
Les
Položka č.: 277605Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:55
litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Roman Havelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a J. Stibrala na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Letící sny
Položka č.: 281816Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:56
kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Smíchovský přístav
Položka č.: 281814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:57
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO