• Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zoponka

    Položka č.: 236897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:41

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1959, 46 x 55,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Portrét muže s dýmkou

    Položka č.: 236898

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:42

    bromostříbrná fotografie, 25,2 x 37,4 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Stará žena - trojportrét

    Položka č.: 236899

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:43

    bromostříbrná fotografie, 26,3 x 53 cm, Antikvariát Dlážděná

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 236900

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:44

    barevná fotografie, kolem r. 1970, 58,5 x 48,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    Položka č.: 236901

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:45

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 1/12, Antikvariát Dlážděná

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Erotická fotografie

    Položka č.: 236902

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:46

    barevná fotografie, 70.-80. léta, 35,5 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 236903

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:47

    bromostříbrná fotografie, 49,5 x 47,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu III.

    Položka č.: 236904

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:48

    bromostříbrná fotografie, 38 x 59,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu V.

    Položka č.: 236905

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:49

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 58 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Tomáš Raszka

    Položka č.: 236906

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:50

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Tomáš Raszka

    My Dream, My Love

    Položka č.: 236907

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:51

    digitální fotografie, 45 x 30 cm, sign. na zadní straně Raszka, mírně pokrčený levý horní roh, Antikvariát Dlážděná

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    Položka č.: 236908

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 1991, 44 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1991, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Vasil Stanko

    Hlava 22

    Položka č.: 236909

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:53

  • Vasil Stanko

    Hlava 9

    Položka č.: 236910

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45,5 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Fotografie I.

    Položka č.: 236911

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:55

    bromostříbrná fotografie, 1968, 44,5 x 45 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Rypadlo

    Položka č.: 236912

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:56

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1980, 58,7 x 39,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Okna

    Položka č.: 236913

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:57

    bromostříbrná fotografie, 18,8 x 27,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Položka č.: 236914

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:58

    barevná fotografie, 59,3 x 28,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloš Šindelář

    Nábřeží I.

    Položka č.: 236915

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:59

    bromostříbrná fotografie, 1982, 27,5 x 38 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Štěrba

    Stáří

    Položka č.: 236916

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:00

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 40 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Chladící věže

    Položka č.: 236917

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:01

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 38 x 25 cm, sign. na zadní straně Jan Bartůšek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Svářeči

    Položka č.: 236918

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:02

    barevná fotografie, 60. léta, 59,5 x 49,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Parkman

    Odpočinek

    Položka č.: 236919

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:03

    bromostříbrná fotografie, 1990, 58 x 42 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 1990, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 236920

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:04

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 17,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ II.

    Položka č.: 236921

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:05

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 236922

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ II.

    Položka č.: 236923

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:07

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Vykulilová

    Zamlžená (Vzpomínka na Františka Drtikola 1)

    Položka č.: 236924

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:08

    fotografie, 45,4 x 30,2 cm, sign. na zadní straně Alena Vykulilová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jovan Dezort

    Svatba

    Položka č.: 236925

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:09

    bromostříbrná fotografie, 30 x 30 cm, na zadní straně nalepen autorský štítek, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ferdinand Dremla

    Čertovka

    Položka č.: 236926

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:10

    bromostříbrná fotografie, 40 x 30 cm, sign. PD Ferdinand Dremla, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)