• Jana Stibůrková

    Dívka rozplétající si vlasy

    Položka č.: 239684

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:17

    glazovaná keramika, 1982, 26 x 9 x 6 cm, značeno dole Stibůrková 1982, štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • C. E. Nagel

    Portrét muže se sepjatýma rukama

    Položka č.: 239685

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:18

    olej, karton, 32 x 24 cm, sign. PD C. E. Nagel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 239686

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:19

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Jarní potok (ze Znojemska)

    Položka č.: 239687

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:20

    olej, sololit, 56 x 83 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Múzy

    Položka č.: 239688

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:21

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 239689

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:22

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Anthony Rice

    Podzim

    Položka č.: 239690

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:23

    olej, sololit, 1968, 30,5 x 40,5 cm, sign. PD Anthony Rice 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Položka č.: 239691

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:24

  • Josef Weidenbacher

    (1886-?)

    Harburg: An der Wörnitz

    Položka č.: 239692

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:25

    olej, lepenka, 1923, 27,5 x 18 cm, sign. PD J. Weidenbacher 1923, rám, malba augsburgského malíře zachycující malebné zákoutí Bavorska v okolí hradu Harburg, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Položka č.: 239693

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:26

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Homo homini

    Položka č.: 239694

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:27

    kombinovaná technika, olej, papír, 39 x 26,5 cm

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Zátiší (podle Roualta)

    Položka č.: 239695

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:28

    kombinovaná technika, olej, papír, 21 x 29,50 cm

  • M. Malinová

    Savana

    Položka č.: 239696

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:29

    olej, karton, 2004, 49 x 80 cm, sign. LD M. Malinová 2004, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zástupy šílených

    Položka č.: 239697

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:30

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Paruka

    Položka č.: 239698

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:31

    kvaš, papír, 1972, 15,5 x 26,5 cm, sign. PD MZezula 72, rám

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 239699

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:32

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 239700

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:33

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Lehký Brodský

    (1897-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 239701

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:34

    pastel, papír, 1935, 24,3 x 32,5 cm, sign. LD K. L. Brodský 1935

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 239702

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:35

    tuš, papír, 31,3 x 19,2 cm, sign. PN VHejna, monogr. PD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viliam Chmel

    (1917-1961)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 239703

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:36

    akvarel, tuš, papír, 30 x 40 cm, sign. PD Viliam Chmel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Jirásek

    Krajina se snopy

    Položka č.: 239704

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:37

    pastel, papír, 1937, 23 x 30,5 cm, sign. PD J. Jirádek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    Položka č.: 239705

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:38

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Ulička ve vsi, oranžová

    Položka č.: 239706

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:39

    akvarel, papír, 27,5 x 39,5 cm, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    U nemocného

    Položka č.: 239707

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:40

    Na pasece

    Položka č.: 239708

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Zábranský

    (1909-1981)

    Skica

    Položka č.: 239709

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:42

    tužka, papír, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD A. Zábranský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, poté prof. W. Nowaka na AVU tamtéž, člen SVU Mánes a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Harant

    (1984)

    Se zmrzlinou

    Položka č.: 239710

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:43

    pastel, uhel, papír, 2013, 28 x 21 cm, sign. PD Harant 2013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Kněžka

    Položka č.: 239711

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:44

    metalická fixa, papír, 2006, 65 x 48 cm, sign. PD Bob H 2006, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza II.

    Položka č.: 239712

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:45

    tuš, papír, 2004, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2004, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza III.

    Položka č.: 239713

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:46