• Bohumír Bob Hochman

    Můzy (triptych)

    Položka č.: 239714

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:47

    3x pastel, papír, 2018, 42 x 29,7/42 x 29,7/42 x 29,7 cm, vše sign. Bob H 2018, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Odlesk vln

    Položka č.: 239715

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:48

    tuš, papír, 2002, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2002, LD popsáno autorem, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý

    Položka č.: 239716

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:49

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 4/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II.

    Položka č.: 239717

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:50

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 3/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hradčany

    Položka č.: 239718

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:51

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 239719

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:52

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    Položka č.: 239720

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:53

    akvarel, běloba, papír, 18,6 x 22,6 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 71, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné š…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Jeník Tomuvěř

    Položka č.: 239721

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:54

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Švec Daniel a švadlenka Daniela

    Položka č.: 239722

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    Položka č.: 239723

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:56

    tempera, papír, 15 x 21 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 100, na zadní straně popsáno, levý horní roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 239724

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:57

    lept, 18,3 x 12,8 cm, sign. PD Jan Bauch , rám, č. 16/30, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    Položka č.: 239725

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:58

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrabačka

    Položka č.: 239726

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:59

    lept, 1948, 7,3 x 14,3 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/12, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kaplička

    Položka č.: 239727

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:00

    lept, 1948, 8 x 6,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Obracečka

    Položka č.: 239728

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:01

    lept, 1948, 10,8 x 15 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Ohrada

    Položka č.: 239729

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:02

    lept, 1949, 9 x 15 cm, sign. PD Beneš 49, č. 2/6, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Braunnerová

    (1858-1934)

    Platnýřská ulice jižní

    Položka č.: 239731

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:04

    lept (novotisk), 33,2 x 18,2 cm, pro Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy vytiskla z půdovní desky grafická dílna ČFVU v Praze v r. 1976, antiqari.at Radhošťská

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Svatý Václave, oroduj za nás!

    Položka č.: 239732

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:05

    litografie, akvarel, 46 x 28 cm, sign. LU Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Polský hřeben - Vysoké Tatry

    Položka č.: 239733

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:06

    měkký kryt, 29 x 36,7 cm, sign. PD F. Duša, č. 11, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sestřičky

    Položka č.: 239734

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:07

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Lesní bystřina

    Položka č.: 239735

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:08

    litografie, 1943, 46,7 x 32,6 cm, sign. PD J. Kadeřábek 43, rám, prémie Jednoty umělců výtvarných v Praze, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kostel ve vsi

    Položka č.: 239736

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfréd Kubín

    (1877-1959)

    Matka

    Položka č.: 239737

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:10

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Hlava ženy

    Položka č.: 239738

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:11

    lept, 1944, 15,7 x 11,8 cm, sign. PD Václav Rabas, rám, PF 1945, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Mechanismus utrpení

    Položka č.: 239739

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:12

    lept, 1927, 24,1 x 27,2 cm, sign. Jan Rambousek 1927, PF 1927, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na koních přez řeku

    Položka č.: 239740

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sáňkování

    Položka č.: 239741

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:14

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Svážení kmenů v Lužických horách

    Položka č.: 239742

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:15

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Vánoční prskavky

    Položka č.: 239743

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:16

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Dáma s růží

    Položka č.: 239744

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:17

    suchá jehla, 1931, 11,7 x 9,7 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1932, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)