Vítání

    Položka č.: 238162

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:12

    barevný dřevoryt, 19 x 29,5 cm, papír na okrajích pokrčen a místy lehce natržen (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muži a jejích koně

    Položka č.: 238163

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:14

    barevný dřevoryt, 18 x 27,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlé skvrnky, na okrajích papír mimo grafiku lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hodina písma

    Položka č.: 238164

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:16

    barevný dřevoryt, 19 x 23,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlý, na dvou místech malinko natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mongolští pastevci

    Položka č.: 238165

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:18

    barevný dřevoryt, 18 x 26,3 cm, pokrčený papír, místy lehce nažloutlý, u dolního okraje papíru kousek utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 238916

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:20

    suchá jehla, 19,7 x 11,6 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Police

    Položka č.: 238918

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:22

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Plačící dívka

    Položka č.: 238919

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:24

    suchá jehla, 11,2 x 15,9 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 42/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:26

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s rostliným dekorem

    Položka č.: 238967

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:28

    hlína , v. 70 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s čínským dekorem

    Položka č.: 238968

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:30

    porcelán, v. 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    Položka č.: 238970

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:32

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 238971

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:34

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 238974

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:36

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Vladimír Pechar

    Romeo a Julie (Ex libris Martin Procházka)

    Položka č.: 239001

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:38

    dřevoryt, 1998, 8 x 6 cm, sign. V. Pechar 98, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)

    Položka č.: 239002

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:40

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Romeo (Exl MP)

    Položka č.: 239003

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:42

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Romeo a Julie (Ex libris Hana M)

    Položka č.: 239004

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:44

    dřevoryt, 1991, 9 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet - Ofelie /Ex libris Rudolf J)

    Položka č.: 239005

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:46

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear - Kordelie (Ex libris Ilja P)

    Položka č.: 239006

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:48

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,5 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Na ulici před domy

    Položka č.: 239007

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:50

    linoryt, 1961, 19,3 x 19,3 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    U stromu

    Položka č.: 239008

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:52

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Pohled do uličky

    Položka č.: 239009

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:54

    linoryt, 1961, 19 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Akrobatka na koni

    Položka č.: 239010

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:56

    lept, 7 x 8 cm, sign. PD AJ. Alex, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list vepsáno na papíru věnováni: Milému Václavu Holečkovi věnuje AJ Alex 8/7 44, papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chatrč

    Položka č.: 239012

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:58

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ženy v antickém chrámu

    Položka č.: 239014

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 00:00

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    V tichu

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:00

    kombinovaná technika, 28,7 x 17,5 cm, sign. DU N. Synecká, II. var. č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Malé arkády

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:01

    lept, pastel, 23,5 x 12,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Spolu

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:02

    litografie, pastel, papír, 31 x 21 cm, sign. DU N. Synecká, č. 24/30

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Skryté

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:03

    kombinovaná technika, 20 x 11 cm, sign. DU N. Synecká, II. č. 7/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Znamení

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:04

    kombinovaná technika, 21 x 14 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)