• Helena Vanišová

    Stromy

    Položka č.: 189105

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:05

    olej, papír, 11,5 x 13,5 cm, sign. LD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Lůno

    Položka č.: 189447

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:06

    olej, sololit, 1998, 38,5 x 55 cm, LD monogr. P. 98

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 190379

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:07

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 130/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 191040

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:08

    mezotinta, 8 x 6 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 16/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191084

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:09

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191085

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:10

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Vychodilová

    Oko

    Položka č.: 191102

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:11

    lept, papír, 2008, 7 x 6,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 29/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Šmaha

    Babel II.

    Položka č.: 191103

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:12

    litografie, 1999, 19,5 x 16 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, č. 28/45, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Šmaha

    Babel I.

    Položka č.: 191104

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:13

    litografie, 1999, 19,5 x 16 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, č. 26/45, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Ohňostroj

    Položka č.: 191108

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:14

    akvatinta, 10 x 6,3 cm, sign. DU P. Melan, č. 78/100, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Břetislav Charwot

    Květ

    Položka č.: 191128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:15

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/5, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Položka č.: 191129

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:16

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/6, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Bez Názvu

    Položka č.: 191130

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:17

    dřevoryt, 2002, 11 x 7,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 1/8, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Věž

    Položka č.: 191131

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:18

    suchá jehla, 8 x 6 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, aut. tisk, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Kolombína

    Položka č.: 191138

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:19

    litografie, 13,5 x 9 cm, sign. PD M.M.Šechtlová, č. 62/120, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Koncert

    Položka č.: 191147

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:20

    akvatinta, 2002, 22,5 x 27 cm, monogr. PD H.03, č. 5/20

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Tři

    Položka č.: 191167

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:21

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. PD I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Schody do Nerudovky

    Položka č.: 191176

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:22

    litografie, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 86/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    Položka č.: 191178

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:23

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    Položka č.: 191179

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:24

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Haštalské (letní)

    Položka č.: 191180

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:25

    litografie, 7,5 x 95 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Srdce

    Položka č.: 191395

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:26

    litografie, 2008, 16 x 15 cm, sign. PD Jelen 2008, č. 25/403, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Noha

    Položka č.: 191396

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:27

    litografie, 2004, 38 x 27 cm, sign. PD Jelen 2004, č. 90/185, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka V.

    Položka č.: 191827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:28

    suchá jehla, 1991, 22,4 x 14,6 cm, sign. PD Věra Sedláková 1991, č. 56/90, žákyně A. Pelce na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Svoboda

    Úryvek ornamentu

    Položka č.: 194791

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:29

    olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD Svoboda, rám

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Zdeňka Hušková

    Temné vrstvy

    Položka č.: 196013

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:30

    linoryt, 2012, 40 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2012, č. 1/1

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Splav

    Položka č.: 200454

    Vyvolávací cena: 17.700 CZK (708 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:31

    Aktuální cena: 17.700 CZK (708 €)

  • Ondřej Laštůvka

    (1969)

    Praha (čekání)

    Položka č.: 203017

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:32

    akvatinta, 13 x 15,5 cm, sign. PD O. Laštůvka, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Za zdí

    Položka č.: 204586

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:33

    litografie, 21 x 14 cm, sign. PD Fiala, č. 14/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Audience

    Položka č.: 204587

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:34

    litografie, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Fiala, č. 17/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka