• Petr Fiala

    (1968)

    Spolu

    Položka č.: 204588

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:35

    litografie, 21 x 17 cm, sign. PD Fiala, č. 16/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Dva světy

    Položka č.: 204589

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:36

    litografie, 14 x 17,5 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Andrea Forsterová

    Indiánské léto

    Položka č.: 206060

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:37

    litografie, 1996, 21 x 14,5 cm, sign. PD Forsterová 96, č. 31/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

  • Andrea Forsterová

    Nahoru

    Položka č.: 206069

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:38

    litografie, 1996, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Forsterová 96, č. 20/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Andrea Forsterová

    Průnik

    Položka č.: 206070

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:39

    litografie, 1996, 14 x 10,5 cm, sign. PD Forsterová 96, č. 39/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dílna

    Položka č.: 206075

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:40

    lept, 2003, 8 x 5,5 cm, monogr. PD H.03, č. 3/14

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hodonský

    Vodní vítr

    Položka č.: 207772

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:41

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský 2007, č. 2/4, podkladový papír při okrajích lehce potrhaný, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    HAK

    Položka č.: 214142

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:44

    olej, dřevo, 2008, 48,5 x 27 cm, PD monogr. JS 2005, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    Položka č.: 215656

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:45

    litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Mir.Houšť, č. 140/200, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Eva Šlachtová

    Tajemství Josefova

    Položka č.: 218738

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:46

    pastel, 57 x 42 cm, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Bedřiška Uždilová

    Motiv z Vysočiny

    Položka č.: 218760

    Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:47

    olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta

    Aktuální cena: 43.800 CZK (1.752 €)

  • Bedřiška Uždilová

    Krajina z jihu

    Položka č.: 218761

    Vyvolávací cena: 33.800 CZK (1.352 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:48

    olej, plátno, 2017, 80 x 92 cm, sign. PD BU 17, lišta

    Aktuální cena: 33.800 CZK (1.352 €)

  • Břetislav Charvot

    Ostrov

    Položka č.: 220234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:49

    dřevoryt, 2002, 21,5 x 18 cm, sign. PD B. Charwot 2002, č. 1/6

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Břetislav Charvot

    Torzo

    Položka č.: 220344

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:50

    dřevoryt, 2007, 18 x 12,5 cm, sign. PD Charwot 2007, č. 1/5

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bedřiška Uždilová

    Městys

    Položka č.: 221999

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:51

    olej, plátno, 2017, 66 x 50 cm, sign. PD BU 17, rám

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 223566

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:52

    litografie, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 30/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bedřiška Uždilová

    Položka č.: 225064

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:53

    olej, plátno, 2015, 115 x 115 cm, sign. PD BU 15, lišta

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 225083

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:54

    tisk z výšky, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Rákosí

    Položka č.: 225084

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:55

    reliéfní grafika, 2003, 21,1 x 28,2 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Roman a Mirek Houskovi

    (1977, 1976)

    Long horn

    Položka č.: 225846

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:56

    bronz, v. 16 cm

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Jaroslav Hovadík

    Kohout

    Položka č.: 225889

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:57

    dvojbarevný linoryt, 2010, 29,5 x 21 cm, sign. PD Hovadík 010, autorský tisk, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Hovadík

    Položka č.: 225890

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:58

    suchá jehla, 2000, 27 x 16 cm, sign. PD Hovadík 2000, č. 1/10, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Položka č.: 225988

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:59

    olej, plátno, sololit, 2006, 39 x 39,5 cm, sign. PD Mühlbauer 06, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domeček

    Položka č.: 226953

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:00

    litografie, 2005, 35 x 22,5 cm, sign. PD Jelen 2005, č. 150/172, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Andrea Forsterová

    Poslední večeře v MC Donald´s

    Položka č.: 227090

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:01

    litografie, 2006, 27 x 15 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 42/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miroslav Houšť

    Španělský motiv

    Položka č.: 227102

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:02

    litografie, 7,3 x 5,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 102/195, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miroslav Houšť

    Kynžvartská fontána

    Položka č.: 227103

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:03

    litografie, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Hendrych

    Madona I.

    Položka č.: 227151

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:04

    keramika, 2011, v. 33,5 cm, sign. zevnitř Jan Hendrych, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Hendrych

    Madona II.

    Položka č.: 227152

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:05

    keramika, 2011, v. 34 cm, sign. zevnitř Jan Hendrych, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

  • Pavel Mühlbauer

    Okraj lesa

    Položka č.: 227330

    Vyvolávací cena: 8.150 CZK (326 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:06

    olej, plátno, sololit, 2006, 40 x 35 cm, sign. PD Mühlbauer, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.150 CZK (326 €)