Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281246Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:22
tempera, papír, 16 x 30 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281247Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:24
olej, plátno, 1980, 26 x 38 cm, sign. LD Polata 80, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Pohled na Prahu
Položka č.: 281249Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:26
litografie, 1977, 50,5 x 40 cm, sign. PD T. Švéda 77, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Z Vrtbovské zahrady
Položka č.: 281250Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:28
litografie, 40,5 x 31,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Plachetnice
Položka č.: 281251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:30
pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Krajina
Položka č.: 281252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:32
pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Vlčí máky
Položka č.: 281258Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:34
olej, plátno, 1931, 57 x 47 cm, sign. LD V.V. Novák 31, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Václavík
(1898-?)
Zimní krajina
Položka č.: 281260Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na akademii ve Vídni
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Krajina
Položka č.: 281272Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:38
akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pýcha
(1914-1988)
Vesnice
Položka č.: 281273Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
Položka č.: 186104Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:00
tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Alfred DeDreux
(1810-1860)
Pár na koni
Položka č.: 195961Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:02
litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
Položka č.: 197728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:04
litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
...a - hoj...
Položka č.: 201123Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:06
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Laně
Položka č.: 211307Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08
akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 213148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:10
lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 213149Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:12
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Břetislav Slováček
(1947)
Zlichovský lihovar
Položka č.: 218111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:14
dřevoryt, 1979, 26,5 x 15 cm, sign. PD B. Slováček 79, pasparta, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cheb
Položka č.: 223795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:16
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julie Joujová
Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.
Položka č.: 224024Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:18
olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blaha
(1961)
Zámecké schody
Položka č.: 224495Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:20
olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jurek
(1914-1983)
Hrad Kost
Položka č.: 227931Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Studánka II.
Položka č.: 228653Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:24
lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Růže
Položka č.: 228680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26
olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vesnice
Položka č.: 231314Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Pilař
Zima ve městě
Položka č.: 245559Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:30
akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhem Landsmann
(1906-1986)
Dítě s třešní
Položka č.: 245691Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:32
lept, 24 x 19 cm, sign. PD WLandsmann, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kudláček
(1928-2017)
Jankova komora
Položka č.: 249459Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:34
kvaš, papír, 1983, 23,5 x 35 cm, sign. LN Jan Kudláček 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Bucek
(1954-2007)
Lekníny
Položka č.: 251444Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:36
linoryt, 1983, 13 x 10 cm, sign. DU Bucek 83, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Děti
Položka č.: 251447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:38
olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO