• Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Letní krajina

    Položka č.: 235231

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:01

    olej, papír, 21 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Sudoměřice u Tábora

    Položka č.: 235227

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:02

    olej, karton, 1960, 21 x 29,3 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Nábřeží u Karlova mostu

    Položka č.: 235225

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:03

    akvarel, tuš, papír, 1960, 21 x 29,7 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Pohled na Karlův most a Petřín

    Položka č.: 235224

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:04

    olej, papír, 21 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 235223

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:05

    olej, malířská lepenka, přelom 50. a 60. let, 25 x 35 cm, na zadní straně razítko ÚSVD - Praha a Ikaria, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 235199

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:06

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vilém Brzorád

    (1887-1962)

    Pískovcový lom

    Položka č.: 230351

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:07

    uhel, papír, 1952, 29 x 21 cm, sign. PD Brzorád, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky u Vortové

    Položka č.: 219976

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:08

    olej, plátno, 1941, 70 x 50 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Emanuel Dítě

    (1862-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 225614

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:09

    olej, plátno, 45,5 x 37 cm, sign. LD E. Dítě, rám, na rámu kovový štítek Prof. E. Dítě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Zátiší s jiřinami

    Položka č.: 232881

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:10

    olej, plátno, 1943, sign. PD B. Hanš 43, rám, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Heřman

    Položka č.: 185692

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:11

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení u jezu

    Položka č.: 221505

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:12

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Hrabětová

    Podzimní krajina

    Položka č.: 235203

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:13

    tempera, běloba, karton, 51 x 72 cm, sign. PD Hrabětová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Sylvie Choisnel

    Pes

    Položka č.: 235198

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:14

    olej, plátno, 2008, 78 x 57 cm, sign. LD S. Choisnel 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jaroslav Chudomel?

    Podzim na předměstí

    Položka č.: 217957

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:15

    pastel, uhel, papír, 1973, 34 x 49,3 cm, sign. PD ... 73, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Brno

    Položka č.: 217753

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:16

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Stavba Nového divadla v Brně

    Položka č.: 217752

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:17

    akvarel, papír, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 225572

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:18

    olej, sololit, 70 x 60 cm, sign. PD Jiroudek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 227365

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:19

    kolorovaná litografie, 1945, 25,5 x 18 cm, sign. PD Quido Roman Kocián, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 230499

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:20

    pastel, akvarel, papír, 2012, 28 x 23 cm, sign. DU Kolařík 2012, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Koutecký

    (1910-1983)

    Krajina II.

    Položka č.: 226946

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:21

    olej, karton, 1949, 15 x 14 cm, sign. PD M. Koutecký 49, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Koutecký

    (1910-1983)

    Krajina I.

    Položka č.: 226945

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:22

    olej, karton, 1949, 14 x 15 cm, sign. LD M. Kourecký 49, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Kozák

    (1889-1969)

    Jaro na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 230263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:23

    olej, karton, 1961, 27 x 34 cm, sign. PD V. Kozák, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium v malířské škole F. Engelmüllera v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Letní den

    Položka č.: 221511

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:24

    olej, plátno, 53,5 x 72 cm, sign. PD J. Mandel, rám, přiložena reprodukce obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Franz Maschek

    (1790-1862)

    Portrét

    Položka č.: 235197

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:25

    olej, plátno, 74 x 60 cm, sign. LD F. Maschek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Mika

    Labyrinthus

    Položka č.: 235204

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:26

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

  • A. Möller

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 226939

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:27

    olej, plátno, 45,5 x 50 cm, sign. LD A. Möller, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Němec

    (1922-2000)

    Most

    Položka č.: 235205

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:28

    akvarel, papír, 31 x 38,5 cm, sign. PD J. Němec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Bača

    Položka č.: 219977

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:29

    olej, plátno, 71,5 x 60 cm, sign. PD Fukal?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Romantická krajina

    Položka č.: 235196

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:31

    olej, plátno, 37 x 48,5 cm, rám, značně poškozeno, Antikvariát Dlážděná