• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Struktura

    Položka č.: 237089

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:02

    lept, 1967, 13,4 x 5,4 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Aleš Lamr

    Postava

    Položka č.: 237097

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:04

    tuš, papír, 1983, 24,5 x 18,3 cm, sign. vzadu Aleš Lamr, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Růžový anděl

    Položka č.: 237098

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:06

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 237099

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    Brouk

    Položka č.: 237100

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:10

    litografie, 1983, 9,2 x 7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 54/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 237101

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Kraml

    (1922)

    Zrcadlení

    Položka č.: 237102

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 237103

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:16

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Položka č.: 237104

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hodonský

    Struktura

    Položka č.: 237107

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:20

    dřevořez, 2001, 47,3 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Němeček

    Přírodní motiv

    Položka č.: 237109

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:22

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Beránek

    Osvícená figura

    Položka č.: 237110

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:24

    lept, 1994, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Beránek, č. 6/50, výroční list klubu přátel Nové skupiny za rok 1993, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Kámen na hledání pokladů

    Položka č.: 237111

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:26

    suchá jehla, 1987, 12 x 10,7 cm, sign. DU J. Králík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ai

    Položka č.: 237112

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 237115

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Pošvic

    Plynutí (PF 1997)

    Položka č.: 237123

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:32

    litografie, 1996, 14,5 x 18,8 cm, sign. PD M. Pošvic 96, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Jiřička

    Čas

    Položka č.: 237124

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:34

    litografie, 20 x 15 cm, sign. PD Jiřička, č. 45/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleš Knotek

    Podzim

    Položka č.: 237125

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:36

    litografie, 14,8, x 17 cm, sign. PD Aleš Knotek, č. 19/100, antiqari.at Radhošťská, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    Položka č.: 237461

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:38

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Novák

    (1920)

    Položka č.: 237484

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:40

    litografie, 1971, 65 x 49 cm, sign. DU Jan Nov 71, rám, č. 20/75, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 237485

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:42

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    Položka č.: 237486

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:44

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 237487

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:46

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 237488

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:48

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 237489

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:50

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Thovt

    Položka č.: 237490

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Válek

    Ptáci

    Položka č.: 237491

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:54

    slepotisk, 8 x 19 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    Položka č.: 237492

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:56

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 237493

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010, č. 10/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 237494

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)