Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Ostrovní. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 605 285 471 nebo e-mailem: antikvariat-vltavin@email.cz.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Dvořáček

    (1908-1980)

    Letní bouřka nad Ostrovcem

    Položka č.: 177778

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:03

    akvarel, papír, 1968, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar Dvořáček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Lokouty a Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    U Pyramid

    Položka č.: 177784

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:04

    akvarel, tužka, papír, 24 x 37 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:05

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    Položka č.: 178787

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:06

    mezzotinta, lept, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Herčík, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trosky

    Položka č.: 178896

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:07

    dřevoryt, 1954, 33 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 39/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    Položka č.: 178900

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:08

    suchá jehla, 1962, 23,5 x 32 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 178901

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:09

    dřevoryt, 21,2 x 35,2 cm, sign. DU Lukavský, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Raymond Leslie Eyerly

    Žena z oregonského kmene Navajo

    Položka č.: 179050

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:10

    tisk, 28 x 21 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 179052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:11

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, pasparta, č. 15/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Piekar

    (1960)

    Jiří Orten - dvacet dva let

    Položka č.: 179109

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:12

    linoryt, 1992, 54,2 x 31,2 cm, sign. PD Pavel Piekar 1992, pasparta, č. 7/8, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:13

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Interiér chrámu

    Položka č.: 185339

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:14

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Staroměstská radnice

    Položka č.: 185340

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:15

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:16

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:17

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:18

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tunis

    Položka č.: 186111

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:19

    akvarel, tužka, papír, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Z východních Čech

    Položka č.: 186335

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:20

    olej, karton, 25 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét balkánského důstojníka

    Položka č.: 186344

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:21

    pastel, papír, 37,2 x 26,6 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Racek?

    Středomoří

    Položka č.: 186376

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:22

    olej, karton, 1957, 27 x 32 cm, sign. LD Racek?, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kos

    (1932)

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:23

    litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:24

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:25

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Domus Fausti Pragae

    Položka č.: 189345

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:26

    lept, 1937, 13,7 x 17,5 cm, sign. PD Leo Horst, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 191277

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:27

    lept, 1925, 23 x 29,5 cm, sign. PD Hluboš, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Zimní krajina

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:28

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    Položka č.: 196341

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:29

    olej, karton, 32 x 28 cm, sign. PD J. Pavlíček, rám, vzadu razítko: Sdružené práce výtvarníků mladé generace Praha, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:30

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Giovanni Battista Mercati

    (1600-1642)

    Svatá Bibiana odmítla obětovat pohanským bohům

    Položka č.: 197301

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:31

    rytina, 26 x 21 cm, PD značeno v desce Gio Batta Mercati F., rám, předlohu rytiny vytvořil Pietro da Cortona (1596-1669) , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacques Nicolas Tardieu

    (1716-1791)

    Císař Konstantin přijímá korouhev

    Položka č.: 197302

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:32

    rytina, 35,6 x 25,1 cm, PD značeno v desce Tardieu filius Sculp., rám, podle Rubense vyryl J.C Tardieu zvaný Tardieu fils, vydal otec Nicolas Henri Tardieu (1674 - 1749) jako součást cyklu Historie Konstantinova, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook