• Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 233193

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:09

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kolín

    Položka č.: 233194

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:10

    tuš, papír, 21 x 29 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Drábské světničky

    Položka č.: 233195

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:11

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Autoportrét

    Položka č.: 233196

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:12

    tuš, papír, 28,5 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka I.

    Položka č.: 233197

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:13

    tuš, akvarel, papír, 19 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko I.

    Položka č.: 233198

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:14

    tužka, papír, 14,8 x 20,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko II.

    Položka č.: 233199

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:15

    tužka, papír, 21 x 28 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko III.

    Položka č.: 233200

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:16

    tužka, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IV.

    Položka č.: 233201

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:17

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko V.

    Položka č.: 233202

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VI.

    Položka č.: 233203

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:19

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VII.

    Položka č.: 233204

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VIII.

    Položka č.: 233205

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:21

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IX.

    Položka č.: 233206

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko X.

    Položka č.: 233207

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka II.

    Položka č.: 233208

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:24

    tuš, papír, 19,5 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka III.

    Položka č.: 233209

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:25

    tuš, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka IV.

    Položka č.: 233210

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka V.

    Položka č.: 233211

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:27

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka VI.

    Položka č.: 233212

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:28

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Stará žena

    Položka č.: 233213

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:29

    tužka, papír, 30 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    V restauraci

    Položka č.: 233214

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:30

    tužka, papír, 14,7 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka

    Položka č.: 233215

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:31

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka II.

    Položka č.: 233216

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:32

    tužka, papír, 20,5 x 14,7 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 233217

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:33

    tužka, papír, 7,3 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 233218

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:34

    tužka, papír, 7,2 x 11,2 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Galerie výtvarného umění

    Položka č.: 233219

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:35

    2x tužka, papír, 12,5 x 22 ; 10 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Galerie výtvarného umění II.

    Položka č.: 233220

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:36

    tužka, papír, 14,4 x 20,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 233221

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:37

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kompozice II.

    Položka č.: 233222

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 16:38

    tužka, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)