• Bohumil Ullrych

    Postava chlapce

    Položka č.: 220896

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:22

    tužka, akvarel, papír, 15,8 x 9 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    Položka č.: 220897

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:24

    tužka, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Bodlák

    Položka č.: 220910

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:26

    lept, 64 x 21 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Křídla

    Položka č.: 220917

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:28

    lept, 1972, 22,3 x 16,7 cm, sign. PD, rám, zkušební tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Husar na koni

    Položka č.: 222119

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:30

    ocelorytina, 8 x 6,5 cm, sign. PD J. Švengsbír , č. 141/200, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Jezdci na koních

    Položka č.: 222133

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:32

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 222135

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:34

    kolorovaný dřevoryt, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:36

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Adam a Eva, Ex liberis V.Fleissig

    Položka č.: 222208

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:38

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Plachetnice (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223941

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:40

    litografie, 12 x 5,8 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Znak (Ex libris W. G.

    Položka č.: 223942

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:42

    litografie, 8,5 x 6,7 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pták (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223945

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:44

    dřevoryt, 1963, 8,6 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Večer (Exlibris Ant. Stupal)

    Položka č.: 223950

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:46

    dřevoryt, 1922, 9,2 x 7,7 cm, LD značeno ve štočku KW, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    Položka č.: 223966

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:48

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223968

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:50

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Růže (Ex libris Jarmila Kunešová)

    Položka č.: 223970

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:52

    dřevoryt, 3,8 x 3,7 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Hradečný

    (1876-1960)

    Petrklíč (Ex libris Dagmar Skálová)

    Položka č.: 223979

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:54

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD BHradečný, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii výtvarných umění v Karlsruhe

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Jezdec (Ex libris Dr Vybíral)

    Položka č.: 223980

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:56

    dřevoryt, 13,5 x 9,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Motýl (Ex libris Alena Nová)

    Položka č.: 223981

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:58

    dřevoryt, 1964, 8 x 5,2 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:00

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • H. Edelmann

    Položka č.: 224249

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:02

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 224282

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:04

    reliéfní grafika, 16 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zelenofialová plachetnice

    Položka č.: 225217

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:06

    mastný pastel, papír, 40 x 29 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 44, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráb

    Položka č.: 225218

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:08

    fix, akvarel, papír, 29,5 x 40,8 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 45, při okrajích zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Pohled na zámek

    Položka č.: 225417

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:10

    olej, karton, 46 x 33,5 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 226108

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:12

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dream about landscape

    Položka č.: 226183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:14

    tisk, 23,8 x 42,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Dvojice

    Položka č.: 226512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:16

    lept, 29,3 x 23,8 cm, sign. PD Ronovský, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Draci

    Položka č.: 226620

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:18

    litografie, 32,3 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 51/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    U svíčky (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:20

    linoryt, 7,1 x 9,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)