• Ludmila Jiřincová

    Srdce

    Položka č.: 238422

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:21

    litografie, 1972, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, P.F. 1972, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Gandl

    (1919-1992)

    Na trhu

    Položka č.: 238423

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:22

    olej, plátno, 1936, 41 x 51 cm, sign. PD Gandl, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 238424

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:23

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. DU Janíček 92, č. 14/80, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Rozostřený les

    Položka č.: 238425

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:24

    akryl, plátno, 95,5 x 70 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Ferebauer

    Sen muže z vesnice

    Položka č.: 238426

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:25

    olej, karton, 85 x 64 cm, sign. PD Ferino 081

  • Jan Gemrot

    On the road

    Položka č.: 238427

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:26

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50

  • Petr Faltus

    (1968)

    Lízátko

    Položka č.: 238428

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:27

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 238429

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:28

    mezzotinta, 1996, 8 x 13 cm, sing. PD D. Smutný, č. 12/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    Položka č.: 238430

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:29

    suchá jehla, 8,5 x 4,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 42/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Okno

    Položka č.: 238431

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:30

    suchá jehla, 10 x 7 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, č. 78/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Poema hory

    Položka č.: 238432

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:31

    lept, 10 x 10 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, č. 52/120, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Bohunka Waageová

    Iris

    Položka č.: 238433

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:32

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 8/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohunka Waageová

    Zamyšlení

    Položka č.: 238434

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:33

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 24/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Příležitost

    Položka č.: 238435

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:34

    suchá jehla, 2001, 5 x 4 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 01, č. 8/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Zatmění Měsíce

    Položka č.: 238436

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:35

    lept, 13 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 77/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír IV

    Položka č.: 238437

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:36

    olej, pauzovací papír, 2007, 59 x 42 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Dovrtěl

    Národní divadlo

    Položka č.: 238438

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:37

    olej, sololit, 60 x 46 cm, sign. LD J. Dovrtěl, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Ladislav Kuklík

    Okno

    Položka č.: 238439

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:38

    grafický list, 1974, 14 x 9 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Kuklík

    Košilka

    Položka č.: 238440

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:39

    grafický list, 1982, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 2/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Záda III.

    Položka č.: 238441

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:40

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Ladislav Kuklík

    Balet I.

    Položka č.: 238442

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:41

    grafický list, 1985, 5 x 3 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Kuklík

    Balet II.

    Položka č.: 238443

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:42

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ewa Nemoudry

    Babí léto

    Položka č.: 238444

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:43

    litografie, 2012, 27 x 21,5 cm, sign. PD E. Nemoudry 2012, č, 136/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ewa Nemoudry

    Le matin des magiciens

    Položka č.: 238445

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:44

  • Ewa Nemoudry

    Il ya un homme

    Položka č.: 238446

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:45

    litografie, 54 x 76 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 57/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Les voisins

    Položka č.: 238447

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:46

    litografie, 54 x 75 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 29/ 50, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Josef Fojtík

    Machina

    Položka č.: 238448

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:47

    litografie, 1996, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD Fojtík 96, č. 9/114

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 238449

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:48

    litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Ženy na WC muži

    Položka č.: 238450

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:49

    litografie , 1978, 43 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 16/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Chovatel křečka

    Položka č.: 238451

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:50

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)