Položka č.: 224771

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:27

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 224770

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 237755

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:29

    litografie, 1980, 13,3 x 18,3 cm, sign. DU K. Oberthor 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Čert

    Položka č.: 237742

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:30

    litografie, 1958, 9,8 x 5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Kovařík, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 231362

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:31

    litografie, 1980, 13,3 x 18,4 cm, sign. DU K. Oberthor 80, kůň roku 1980, vítěz československého derby 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Vrba v rybníku

    Položka č.: 231372

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:32

    lept, 1979, 14,7 x 25,3 cm, sign. PD Jan Otava 1979, 6/50, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939)

    Svatební košile

    Položka č.: 237757

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:33

    litografie, 1980, 16 x 21,2 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, 60/100, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Položka č.: 237820

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:34

    akvarel, papír, 14 x 20 cm, sign. LD Pecháček 85, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Krajina se stromem

    Položka č.: 237819

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:35

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Zálší

    Položka č.: 237818

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:36

    akvarel, papír, 14 x 20 cm, sign. LD Pecháček 89, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Riedlbauch

    Odhalování

    Položka č.: 227515

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:37

    tuš, papír, 1999, 29,4 x 23,9 cm, sign. LD Rudolf Riedlbauch 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina II.

    Položka č.: 231497

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:38

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal 14. 11. 018, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 231496

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře II.

    Položka č.: 231495

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:40

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře

    Položka č.: 231494

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:41

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Kytice ´80

    Položka č.: 237758

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:42

    suchá jehla, 1980, 16,6 x 10,5 cm, sign. PD M. Stuchlík 80, 60/200, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mirka Věrčáková

    Strejček osud

    Položka č.: 215794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:43

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Pracuj šetři doufej & nezoufej

    Položka č.: 215793

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:44

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 29 x 19,5 cm, sign. PD Mirka 2001, 33/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Krásná teta naděje

    Položka č.: 215792

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:45

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 28 x 20,5 cm, sign. PD Mirka 2001, 40/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladislav Wimmer

    Stůl v zahradě

    Položka č.: 231367

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:46

    litografie, 1967, 31,9 x 16,7 cm, sign. PD V. Wimmer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Zeithammel st.

    Stavení

    Položka č.: 188688

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:47

    pastel, papír, 1973, 29,8 x 41,3 cm, sign. PD M. Zeithammel 1973

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bořánek

    Dětská láska

    Položka č.: 226865

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:00

    akvarel, papír, 23,2 x 17,7 cm, sign. PD Bořánek, rám, mírně zašpiněný a na dvou místech proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Z knih St. Nováka

    Položka č.: 237771

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:01

    dřevoryt, 13,7 x 7,7 cm, značeno PU v desce FD, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Thunot Duvotenay

    (1796-1875)

    Mapa Číny a Japonska

    Položka č.: 237784

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:02

    mědirytina, 19. století, 18,1 x 22,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    Svatý František

    Položka č.: 237778

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:03

    dřevoryt, 11 x 6,7 cm, sign. PD Florian, Ex libris František Zvěřina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Kytarista

    Položka č.: 237787

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:04

    dřevoryt, 1934, sign. PD Josef Hoden, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Vánoční přání

    Položka č.: 237786

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:05

    dřevoryt, 1937, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    PF 1935

    Položka č.: 237785

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:06

    dřevoryt, 1934, sign. DU Josef Hoden, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Jasná budoucnost

    Položka č.: 227764

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:07

    dřevoryt na japanu, 1947, 16 x 10,4 cm, sign. PD Josef Hodek 1947, věnování: Příteli Josefu Bouzkovi srdečně Josef Hodek 1947, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení na kraji rybníka

    Položka č.: 226875

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:08

    lept, suchá jehla, 12,9 x 15,6 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)