• Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Poutník

    Položka č.: 212602

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:21

    serigrafie, 1986, 31,5 x 26 cm, sign. DU Hořánek 86, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dámský boudoir

    Položka č.: 212654

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:22

    lept, 1985, 21 x 17,5 cm, sign. PD Kábrt 85, autoský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Kamila Štanclová

    Polárny takt

    Položka č.: 212668

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:23

    lept, 1985, 17 x 11,5 cm, sign. DU Kamila Štanclová 1985, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SŠUP u prof. M. Fikariho a G. Štrby, žákyně prof. V. Hložníka, D. Millyho a A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, členka Združenie grafikov G-BOD a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Vraťule skákavá

    Položka č.: 212717

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:24

    suchá jehla, mezzotinta, lept, 15 x 10,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emanuel Ranný ml.

    Krajina A.B.

    Položka č.: 212720

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:25

    suchá jehla, 1985, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Em. Ranný ml. 85, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie M. Šechtlová

    Divadlo

    Položka č.: 212732

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:26

    mezzotinta, 32,5 x 20 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 35/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Igor Ševčík

    Krajina IV.

    Položka č.: 212734

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:27

    lept, 20 x 27,5 cm, sign. DU Igor Ševčík, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, studium animovaného filmu na SUPŠ v Bratislavě a Střední průmyslové školy filmové v Čimelicích, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vlach

    Perseus a Andromeda

    Položka č.: 212770

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:28

    lept, akvatinta, 1985, 18 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Vlach 85, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu

    Položka č.: 213147

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:29

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:30

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Věra Kryšpinová

    Zima

    Položka č.: 213150

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:31

    fotografie, 1930, 17,3 x 23,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Navrátil

    Položka č.: 213151

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:32

    akvarel, papír, 1986, 25 x 40 cm, sign. PD Navrátil 86, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • J. Duben

    Položka č.: 213152

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:33

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • J. Mokrý

    Vesnička

    Položka č.: 213636

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:35

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Sedláček

    U řeky

    Položka č.: 214675

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:36

    olej, karton, 1922, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jar. Sedláček 22, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    Profil dívky

    Položka č.: 214719

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:37

    akvarel, tuš, pastel, karton, 34,5 x 31 cm, sign. DU K. Svolinský, rám, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:38

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Cikánka s dítětem

    Položka č.: 215169

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:39

    lept, 13 x 9,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:40

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz

    Položka č.: 215259

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:41

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    U řeky

    Položka č.: 215325

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Ples

    Položka č.: 215326

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:43

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:44

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Břetislav Slováček

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:45

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek

    Položka č.: 218774

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:46

    litografie, 33,5 x 24 cm, PD značeno na kameni C, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Svoboda

    Položka č.: 218805

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:47

    olej, plátno, 1960, 37 x 48 cm, sign. PD Svoboda 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Kovář

    Pražské věže

    Položka č.: 221022

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:48

    litografie, 1962, 23,4 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 74/190, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězďonicích

    Položka č.: 221025

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:49

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Mencl

    (1926)

    Slunečnice

    Položka č.: 221027

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:50

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Vl. Mencl, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Adolfa Trägera, poté v Praze soukromé studium u prof. J. Otčenáška a J. Rambouska, člen Asociace hudebních umělců a vědců, člen Unie výtvarných umělců v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)