• Antonín Homolka

    (1909-1964)

    U vody

    Položka č.: 187824

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:09

    suchá jehla, 20,2 x 29,9 cm, sign. PD Ant. Homolka, 21/25, s věnováním: Panu nakladateli F. J. Müllerovi, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Zarostlý rybníček

    Položka č.: 226872

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:10

    lept, 10,1 x 13,2 cm, sign. PD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Vrtbovské zahrady

    Položka č.: 237812

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:11

    lept, 26,5 x 19 cm, sign PD JMajer, rám, zažloutlý papír, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 231366

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:12

    dřevoryt, akvarel, 10,9 x 31,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 231365

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:13

    dřevoryt, 10,9 x 31,1 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Žena s nůší

    Položka č.: 237797

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:14

    tužka, papír, 1942, 14,7 x 17,9 cm, sign. PD allo 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Maestro Niccolo Collatore: Fspomínka na Kralupi

    Položka č.: 237759

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:15

    akvarel, tuš, tužka, papír, 17,8 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muž a žena

    Položka č.: 231382

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:16

    lept, 13,8 x 9,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mužský profil

    Položka č.: 209409

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:17

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Prof Bartalemi

    Položka č.: 209408

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:18

    tužka, papír, 28,6 x 22,5 cm, sign. LD Gors, pokřivený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Pilgrimage (Pouť ke svatému místu)

    Položka č.: 237810

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:19

    lept, 18,3 x 12,1 cm, značeno LD v desce Schrader pinxt. a PD A. H. Payne sc., pasparta, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bernard van de Putte

    (1528-1580)

    Radovánky na řece Scheldě

    Položka č.: 237843

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:20

    reprodukce, 24 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Fenela

    Položka č.: 237809

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:21

    ocelorytina, 15,5 x 10 cm, značeno PD v desce Rybička sc., pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    Položka č.: 229870

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:22

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 226874

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:23

    lept, suchá jehla, 1952, 9,7 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šefelín

    Jak se střílelo dříve………

    Položka č.: 209406

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:24

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 237740

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:25

    akvatinta, 8 x 10,8 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Tělocvičná jednota Sokol v Bzenci

    Položka č.: 237739

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:26

    akvatinta, 1934, 7,7 x 10,4 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Slavoboj Tusar

    (1885-1950)

    Ruysbroeck podivuhodný

    Položka č.: 226873

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:27

    dřevoryt, 15 x 9,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Bílé květy

    Položka č.: 237796

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:28

    akvarel, papír, 12 x 16 cm, sign. PD B. V. S., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Bouřlivý den

    Položka č.: 237811

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:29

    dřevoryt na japanu, 1916, 14,6 x 17,7 cm, sign. PD Vik, rám, původní tisk z roku 1916, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 237816

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:30

    lept, 27,5 x 21 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Malostranská mostecká věž v zimě

    Položka č.: 237815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:31

    lept, 27 x 20 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alexandrov

    Flip před palácem

    Položka č.: 231391

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:00

    lept, 2004/05, 11,6 x 9 cm, sign. Alexandrov 04,05, 29/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 237803

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 1978, 29,6 x 21,7 cm, sign. LN Bělocvětov 78, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt staré ženy

    Položka č.: 237802

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 1965, 19,8 x 10,5 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    Položka č.: 206636

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dítě

    Položka č.: 206635

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie lidské nohy

    Položka č.: 206633

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:05

    uhel, akvarel, papír, 25,3 x 40,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Usměrněná atraktivnost

    Položka č.: 206632

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)