Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Ostrovní. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 605 285 471 nebo e-mailem: antikvariat-vltavin@email.cz.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:51

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:52

    olej, karton, 16,5 x 43,5 cm, sign. LD Šilhán M., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221030

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:53

    lept, 19,7 x 23 cm, sign. PD Souček, rám, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:54

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:55

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hála

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 223796

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:56

    měkký kryt, 25,5 x 18 cm, sign. PD Hála, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:57

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina se snopy

    Položka č.: 223817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:58

    olej, plátno, 45 x 56 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Heller

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 224007

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:59

    olej, karton, 1939, 33,5 x 44 cm, sign. PD K. Heller 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Rác

    (1942)

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:00

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:01

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:02

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista Š

    Spící muž

    Položka č.: 225124

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:03

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:04

    tisk s kresbou, 2015, 29,5 x 41,5 cm, uprostřed: Slíva was here 27.11.15, pasparta, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:05

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:06

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:07

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226968

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:08

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226969

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:09

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Trosky

    Položka č.: 227930

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:10

    dřevoryt, 1940, 26,5 x 24,1 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, zažloutlý papír, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:11

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:12

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Salamánek

    (1908-?)

    Snopy

    Položka č.: 227947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:13

    olej, karton, 25,5 x 35 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sivko

    Motýl

    Položka č.: 228650

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:14

    litografie, 29,6 x 24,3 cm, sign. PD Pavel Sivko, rám, č. 123/300, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sivko

    Dveře v lese

    Položka č.: 228651

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:15

    litografie, 32,2 x 26,8 cm, sign. PD Pavel Sivko, rám, č. 63/124, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Studánka II.

    Položka č.: 228653

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:16

    lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:17

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:18

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Edl

    Pole

    Položka č.: 228662

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:19

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Edl., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:20

    olej, plátno, 49 x 40,5 cm, sign. PD J. Lampel, rám, oříznuté plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook