• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zdeňka Baldová jako Tekla v Ženitbě

    Položka č.: 234396

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:53

    lavírovaná kresba tuší, papír, 62,5 x 45 cm, sign. PD Pitrmann, pocta Národnímu divadlu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Václav Vydra

    Položka č.: 234397

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:54

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1982, 59 x 42 cm, sign. PD Pitrmann 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Pošvic

    Položka č.: 234398

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:55

    litografie, 2017, 22,8 x 19,6 cm, sign. PD M. Pošvic 2017, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kurt Panzenberger

    Licht und Schatten

    Položka č.: 234399

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:56

    litografie, 30,8 x 45 cm, sign. PD KPanzenberger, 3/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Angewandte Kunst ve Vídni

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sklené Teplice, 19. 8. 64

    Položka č.: 234400

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:57

    akvarel, tuš, papír, 1964, 63 x 88 cm, sign. PD Pitrmann 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Ptáček

    Japonský bitevní křižník

    Položka č.: 234401

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:58

    litografie, 2005, 29,5 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 59/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Ptáček

    Good Year

    Položka č.: 234402

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:59

    litografie, 2012, 22,2 x 39,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, 57/100, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Parkman

    Položka č.: 234403

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:00

    bromostříbrná fotografie, 1995-2012, 21,5 x 30,8 cm, sign. vzadu Jan Parkman 1995-2012, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiřina Palková

    Koncert na mořském břehu

    Položka č.: 234404

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:01

    koláž, 1995, 24 x 15,5 cm, sign. LD Palková 95, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiřina Palková

    Letící sova

    Položka č.: 234405

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:02

    koláž, 1993, 20,5 x 24 cm, sign. LD Palková 93, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiřina Palková

    Portrét s červeným ptáčkem

    Položka č.: 234406

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:03

    koláž, 1977, 21,5 x 15 cm, sign. PD Palková 77, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Ze vzpomínek

    Položka č.: 234407

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:04

    koláž, 1978, 24 x 17 cm, sign. PD Palková 78, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Pavel Poličanský

    Slunečnice II.

    Položka č.: 234408

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:05

    olej, plátno, 1993, 80 x 50 cm, sign. LD Poličanský 93, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Ráno za chalupou

    Položka č.: 234409

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:06

    olej, karton, 32 x 43 cm, sign. PN J. B. Plaček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na UMPRUM v Praze a prof. V. Hynaise na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Poš

    Dívka a krokodýl

    Položka č.: 234410

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:07

    tuš, pastel, papír, 1984, 62 x 42,5 cm, sign. DU Petr Poš 84, rám, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 234411

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana I

    Položka č.: 234412

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:09

    kombinovaná technika, papír, 40,7 x 29,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana III

    Položka č.: 234413

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:10

    kombinovaná technika, papír, 29,8 x 38,2 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana IV

    Položka č.: 234414

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:11

    kombinovaná technika, papír, 40,3 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Variace na gotiku

    Položka č.: 234415

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:12

    kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 234416

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:13

    kombinovaná technika, papír, 41,2 x 30 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234417

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:14

    litografie, 1995, 54,3 x 38 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 1/3, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Sedící žena

    Položka č.: 234418

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:15

    litografie, 1997, 37,3 x 48,5 cm, sign. PD Fr. Ronovský, č. 7/150, členská premiéra S.V.U. Mánes 1997, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:16

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 234420

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:17

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Loutkohra

    Položka č.: 234421

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:18

    olej, dřevo, 100,5 x 100,5 cm, sign. PD Rozehnal, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Josef Saska

    Kašna

    Položka č.: 234422

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:19

    lept, 26,2 x 19 cm, sign. DU Josef Saska, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 234423

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Michal Singer

    Hlava muže

    Položka č.: 234424

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:21

    litografie, 2009, 49,2 x 34,3 cm, sign. DU Singer 09, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Vegetace

    Položka č.: 234425

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:22

    lept, 1994, 12,8 x 19,1 cm, sign. PD D. Smutný 94, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)