• Jana Lochovská

    Zvony a zvonky II.

    Položka č.: 236776

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:40

    dřevoryt, 37,2 x 47,1 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Karneval

    Položka č.: 236777

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:41

    litografie, 47,8 x 37,2 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 24/60, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Opalující se dívky

    Položka č.: 236778

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:42

    tužka, pastel, papír, 1944, 31,2 x 43,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Vacková

    Večerní pláž

    Položka č.: 236779

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:43

    litografie, 1994, 32,5 x 49,1 cm, sign. PD Jana Vacková 1994, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně M. Hese a J. Šteffla na PedF v Plzni, členka Unie výtvarných umělců plzeňké oblasti a Asociace volné grafiky v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 236780

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:44

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    Položka č.: 236781

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava

    Položka č.: 236782

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:46

    tempera, pastel, tuš, papír, 24,3 x 20,8 cm, sign. PD VHejna, PN popsáno autorem, v dolní části pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rue Bonaparte

    Položka č.: 236783

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:47

    tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD V Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Košťál

    Kupky sena

    Položka č.: 236784

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:48

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 236785

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:49

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Elena Marten

    Položka č.: 236786

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:50

    akvarel, barevné tuše, papír, 1987, 64 x 46 cm, sign. na zadní straně Elena Marten 87, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dívka s čepcem

    Položka č.: 236787

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:51

    tempera, běloba, tuš, papír, 13,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Salle de Saxe

    Položka č.: 236788

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:52

    akvarel, papír, 19,5 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Historie - list č. 1 (z cyklu Dějiny)

    Položka č.: 236789

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:53

    litografie, 1985, 47 x 64 cm, sign. PD Raimund Ondráček 85, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Mravenčí parlament (Boj o cukr)

    Položka č.: 236790

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:54

    lept, 1995, 49,6 x 58,5 cm, sign. PD J. Otava 1995, 6/25, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Hradčany

    Položka č.: 236791

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:55

    akvarel, tuš, papír, 1992, 22 x 82 cm, sign. PD Rubeš 92, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Jablko v hmoždíři

    Položka č.: 236792

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:56

    litografie, 25 x 18 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 55/69, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 236793

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:57

    litografie, 1946, 41,5 x 30,5 cm, sign. DU V. Sychra 46, 248/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Večeřa

    (1904-1974)

    Cesta na kopci

    Položka č.: 236794

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:58

    olej, plátno, 23 x 33 cm, sign. PD B. Večeřa, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Veselý

    Položka č.: 236795

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:59

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Radan Wagner

    Tušení

    Položka č.: 236796

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:00

    suchá jehla, 1992, 40,2 x 29,8 cm, sign. PD Radan Wagner 92, č. 10/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    Položka č.: 236797

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:01

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 18/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 236798

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:02

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 20/100, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Černý

    Cestička nad řekou

    Položka č.: 236799

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:03

    olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD K. Černý, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Dvořák

    (1925)

    Položka č.: 236800

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:04

    dřevoryt, 1988, 35,7 x 25,5 cm, sign. DU F. Dvořák 88, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Experiment

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Dvořák

    (1925)

    Okno

    Položka č.: 236801

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:05

    dřevoryt, 1988, 36,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Dvořák 88, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Experiment

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 236802

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:06

    tužka, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Václav Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jenny Hladíková

    Ostrov

    Položka č.: 236803

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:07

    strukturální grafika, 1966, 22 x 32,4 cm, sign. PD Jana Hladíková 66, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Hora

    Mytí nohou

    Položka č.: 236804

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:08

    tuš, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Hora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Jaroš

    Žánrový výjev

    Položka č.: 236805

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:09

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Jaroš A., rám, vzadu věnování: V upomínku Lidušce věnuje Ada Jaroš Listopad 1933., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)