Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 235090

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:12

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. LD Teleka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:14

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Teleka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:16

    uhel, akvarel, papír, 28,5 x 19 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Rábí

    Položka č.: 235093

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:18

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, PD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západoč…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 235094

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:20

    litografie, akvarel, 1960, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, rám, LD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 235095

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:22

    litografie, akvarel, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 235096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:24

    tuš, papír, 1937, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Kotrba 37, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 235097

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:26

    tužka, papír, 1902, 14 x 12,5 cm, sign. PD J. Šetelík , rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nerad

    Postava

    Položka č.: 235099

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:28

    kvaš, papír, 1962, 27 x 15 cm, sign. PD Meredick 62, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 235126

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:30

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta

    Položka č.: 235127

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:32

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 25 cm, sign. LD Kuba, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 235314

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:34

    litografie, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD RKremlička, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Král Lear

    Položka č.: 235319

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:36

    dřevoryt, 2001, 15,5 x 11,1 cm, sign. LD V. Pechar 01, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Ex Libris MP

    Položka č.: 235320

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:38

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 4/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 235354

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:40

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše

    Položka č.: 235361

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:42

    lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír zažloutlý, na levém okraji ušpiněn a lehce pokrčen, nahoře natržený, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 235362

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:44

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:46

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884)

    Břízy u potůčka

    Položka č.: 235364

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:48

    lept, 32 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, papír lehce zažloutlý a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loretka

    Položka č.: 235365

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:50

    lept, 29 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír na levém a spodník okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:52

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:54

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Prostějov

    Položka č.: 235368

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:56

    lept, 1941, 24,5 x 31 cm, sign. PD Vondrouš , papír lehce zažloutlý, u hodního okraje lehce odřen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Molín

    (1912)

    Jestli neodvoláte, co jste říkal o Spartě, vrací se moje dcera se mnou domů!

    Položka č.: 235369

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:58

    tuš, papír, 1970, 18 x 29 cm, sign. PD Molín 70, papír v horní části ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Vysoké Tatry, Žďárská Vidla

    Položka č.: 235370

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:00

    lept, 32 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, papír na rohu lehce pokrčený, na levém okraji na kousku odřený, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • G. Giraud

    V pokoji

    Položka č.: 235371

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:02

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD G. Giraud, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:04

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    Položka č.: 235373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:06

    knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    Položka č.: 235374

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:08

    knižní litografie, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý papír, zažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Křížek?

    (1910-1981)

    Člun za stromy

    Položka č.: 235414

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:10

    tuš, papír, 1956, 20,7 x 29 cm, PD monogr. VK 56, zažloutlý papír, na rozích ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook