Portrét muže

    Položka č.: 237409

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:35

    tempera, běloba, tuš, karton, 33 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 237412

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:36

    tempera, běloba, tuš, karton, 35 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 237382

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:37

    litografie, 1961, 26 x 35,7 cm, sign. PD K. Oberthor 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Femme au fauteuil

    Položka č.: 210804

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:38

    reprodukce, 50 x 39 cm, vytiskl 1968 Buchheim-Verlag, Feldafing. Printed in Germany. Reproduktionsrechte Cosmopress Genf, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Mužíček

    Položka č.: 138912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:39

    litografie, 1978, 43 x 25,7 cm, sign. PD Radek Pilař 78, autorský tisk, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Litoměřice

    Položka č.: 210663

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:40

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. PD Pitrmann 82, LD: Litoměřice Radnice 1378/80 1537/39, 16. 3. 82, na zadní straně razítko autora, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žatecká brána v Lounech

    Položka č.: 210662

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:41

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. LD Pitmann, LD: 2. dubna 1982 Žatecká brána, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rudolfův pramen v Mariánských Lázních

    Položka č.: 237285

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:42

    litografie, 33,8 x 48 cm, sign. PD Josef Pýcha, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    Položka č.: 237333

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Položka č.: 237332

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:45

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Položka č.: 237336

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:46

    tuš, papír, 36 x 29 cm, oboustranná kresba, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, drobné skvrnky v horní části, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Opuštěné chalupy (Motiv z Lužických hor)

    Položka č.: 215278

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:47

    litografie, 1967, 27,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Rambousek 1967, autorský tisk, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bělá pod Bezdězem

    Položka č.: 197659

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:48

    litografie, 16,3 x 32,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ruprecht

    Žena v jezdeckých šatech

    Položka č.: 237361

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:49

    litografie, 23,5 x 18,5 cm, značeno LD Ruprecht, PD Ged. b. J. Hötelich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Růžička

    Zámecká ulička č. 98

    Položka č.: 197055

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:50

    linoryt, 1986, 28 x 55,7 cm, sign. PD Růžička 1986, 15/50, na zadní straně popsáno autorem, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Z Lán

    Položka č.: 187486

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:51

    tuš, papír, 1933, 22,5 x 33 cm, monogr. LD J. S., rám, na zadní straně štítek ověření pravosti: Diviš - originály České umění! v Praze - Smíchov zal. r. 1917, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jan J. Šafránek

    Dialog

    Položka č.: 129823

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:52

    litografie, 1996, 28,3 x 22,5 cm, značeno PD na kameni J. Š. 96, při pravém dolním rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Ungera na Akademii užitých umění ve Vídni, člen Nového sdružení pražských umělců, skupiny Exil a Kunstverein Simonetta - Kulturfabrik

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Svatovítská katedrála

    Položka č.: 197061

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:53

    litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Hrůzy války

    Položka č.: 215385

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:54

    dřevoryt, 23,3 x 35,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Urbánek

    (1933-1944)

    Schody

    Položka č.: 227762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:55

    litografie, 1960, 47,5 x 32 cm, sign. PD I. Urbánek, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Řeka

    Položka č.: 237277

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mirka Věrčáková

    Hola hola rychlá kola (Motocyklista)

    Položka č.: 237295

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:57

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Mirka Věrčáková

    Před svatbou / Po svatbě

    Položka č.: 218218

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:58

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 15 x 23,1 cm, sign. PD Mirka 2001, 36/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rolník s voly

    Položka č.: 237366

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:59

    dřevoryt, 25,5 x 30,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dohnal

    (1912)

    Děvče z Moravy

    Položka č.: 223375

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2019 18:04

    pastel, uhel, křída, papír, 1944, 38,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Dohnal 1944, rám, na zadní straně popsáno, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Věž

    Položka č.: 237329

    Plánované ukončení: 14. 08. 2019 18:14

    dřevoryt, 12 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • T. Heawood

    Pohled na Kiel

    Položka č.: 237313

    Plánované ukončení: 14. 08. 2019 18:19

    rytina, 19. století, 12,5 x 16,8 cm, značeno PD v desce T. Heawood sc., LD předloha: Carse del.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Hejna

    (1921-?)

    Náš velký otazník J. A. Palouš

    Položka č.: 237321

    Plánované ukončení: 14. 08. 2019 18:24

    tuš, uhel, papír, 15,1 x 30,2 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Zvonice

    Položka č.: 230449

    Plánované ukončení: 14. 08. 2019 18:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Lesní bystřina

    Položka č.: 229878

    Plánované ukončení: 14. 08. 2019 18:34

    litografie, 1943, 46,7 x 32,6 cm, sign. PD J. Kadeřábek 43, prémie Jednoty umělců výtvarných v Praze, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)