• Jan B. Melichar

    (1908-?)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 233448

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:01

    litografie, 16,2 x 48,2 cm, sign. PD Jan B. Melichar, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Merta

    Čekárna

    Položka č.: 233449

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:02

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 15,2 x 20,7 cm, foceno v Německu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Merta

    Hřbitov

    Položka č.: 233450

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:03

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 17 x 21,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Z Valašska

    Položka č.: 233451

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:04

    litografie, 1939, 25 x 20 cm, značeno na desce PD Aug. Mervart 39, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Sklizeň

    Položka č.: 233452

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:05

    tempera, běloba, papír, 1965, 54,5 x 77,5 cm, sign. PD Jana 1965, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Michl

    (1899-198?)

    Krajina I.

    Položka č.: 233453

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:06

    olej, karton, 34,5 x 49 cm, sign. LD J. Michl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Michl

    (1899-198?)

    Krajina II.

    Položka č.: 233454

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:07

    olej, karton, 33,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Michl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Položka č.: 233455

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:08

    olej, dřevěná deska, 59 x 79 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

  • Monogramista JH

    Voják, stařec a dítě

    Položka č.: 233456

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:09

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Monogramista P.L.

    Na ulici

    Položka č.: 233457

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:10

    olej, plátno, 69 x 89 cm, monogr. PD P. L., rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Alois Moravec

    Pohled na hrad

    Položka č.: 233458

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:11

    lept, 32,5 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Krajina s hradem Zvíkov

    Položka č.: 233459

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:12

    lept, 23,5 x 27,5 cm, sign. PD AMoravec, razítko a vodoznak na papíře Pannekoek Holland, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Morávek

    (1921-1990)

    Mládí

    Položka č.: 233460

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:13

    litografie, 47,7 x 30,9 cm, sign. PD Jiří Morávek , č. 71/100, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Morávek

    (1921-1990)

    Sedící akt

    Položka č.: 233461

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:14

    serigrafie, 1975, 47,7 x 32,5 cm, sign. PD Jiří Morávek 75, č. 16/30, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 4

    Položka č.: 233462

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:15

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 5 - Cesta na Radkov

    Položka č.: 233463

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:16

    pigment, pastel, papír, 2008, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 08, žák prof. J. Smetany

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 2

    Položka č.: 233464

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:17

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sing. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany

  • Igor Müller

    Z cyklu Espace

    Položka č.: 233465

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:18

    akryl, plátno, 2011, 34 x 41 cm, sign. vzadu Igor Müller

  • Jiří Načeradský

    Hlavy

    Položka č.: 233467

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:20

    litografie, 2009, 55,5 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 233468

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:21

    litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Modrá dvojice

    Položka č.: 233469

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:22

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    V pohybu

    Položka č.: 233470

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:23

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 233471

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:24

    litografie, 2009, 34,5 x 45,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 233472

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:25

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Říp od západu

    Položka č.: 233473

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:26

    lept, 20 x 29 cm, sign. PD Arno Naumann

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michal Nesázal

    (1963)

    Položka č.: 233475

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:27

    litografie, 1997, 34 x 23 cm, sign. PD Nesázal Michal 1997, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 233476

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:28

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:29

    Lesní krajina

    Položka č.: 233478

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:30

    olej, plátno, 78 x 109 cm, sign. LD, rám, poškozeno

    Položka č.: 233479

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:31

    tempera, běloba, karton, 1971, 69,5 x 51,5 cm, sign. PD Volák 71, Antikvariát Dlážděná